In 2016 organiseerde The Other Network (businessclub en voorloper van Global People) tijdens een prestigieuze gala-avond de 12e verkiezing van de beste multiculturele zakenman en de beste multiculturele manager van het jaar. In totaal presenteerden zich drie managers en drie ondernemers “live” aan het publiek, waarna zij door een deskundige jury en het publiek beoordeeld werden.
De drie genomineerde zakenmannen van dit jaar waren Marphen Mijnals, Hamid Majaiti en Dervis Demirtas. Dit jaar waren de genomineerde managers Mashad Bani-Aman, Bobby Ayub en Ahmet Eraslan.
Dervis Demirtas en Mashad Bani-Aman waren de winnaars van The Other Businessman verkiezing 2016 (nu Global People Awards). Zij werden onder andere beoordeelt door de onafhankelijke en vakkundige jury die wordt gevormd door leden met topposities in het bedrijfsleven.
De jury bestond uit Kenaad Tewarie (Managing Partner bij Rijnland Transformatie & Herstructurering), Mariëtte Hamer (voorzitter de Sociaal Economische Raad), Rajish Sagoenie (Managing Director bij Milliman Pensioenen) en Ron Steenkuijl (Directeur Corporate Affairs bij ADG dienstengroep).
De gasten hebben genoten van een culinair driegangendiner, gevolgd door een feestelijke afsluiting.
Bekijk hieronder alle foto’s en video’s van de verkiezing in 2016.
Sluit je via dit formulier aan bij ons netwerk, ontmoet divers talent en kom in contact met mooie organisaties via onze netwerk- en wervingsevents. Maar ben je op zoek naar een nieuwe carrière en wil je graag dat wij meedenken?
Upload dan je CV hier!
Je gegevens zijn veilig bij ons, lees onze Privacy Policy
Wij houden jou graag op de hoogte van de laatste ontwikkelingen rondom onze interessante vacatures en onze unieke netwerk- en wervingsevents. Maar ben je actief op zoek naar een nieuwe carrière en wil je graag dat wij meedenken?
Upload dan je CV hier!