Gisteren was zoโn avond waar we nog lang met een grote glimlach op terugkijken. De 10e editie van het ๐๐ถ๐๐ฒ๐ฟ๐๐ถ๐๐ ๐๐ถ๐ป๐ป๐ฒ๐ฟ bracht studenten, young professionals en werkgevers samen. Om face to face in gesprek te gaan, verhalen te delen en verbinding te maken.
Klik hieronder voor de foto’s van Diversity Dinner 2026!

๐๐ฐ๐ต๐๐ฒ ๐ด๐ฒ๐๐ฝ๐ฟ๐ฒ๐ธ๐ธ๐ฒ๐ป, ๐ฒ๐ฐ๐ต๐๐ฒ ๐ฐ๐ผ๐ป๐ป๐ฒ๐ฐ๐๐ถ๐ฒ๐
Tijdens de banenmarkt werd er volop gekletst, gelachen en genetwerkt!


๐บ ๐๐ฒ๐ป ๐๐ฎ๐ฎ๐น ๐๐ผ๐น ๐ฒ๐ป๐ฒ๐ฟ๐ด๐ถ๐ฒ
Samen met onze geweldige presentatrice Jeannine La Rose en Brassband ‘The Originals; werd de avond al snel een feestje. In het begin was iedereen nog een beetje verlegen, maar toen Ties Luijpen van EY de dansvloer opging, kon niemand meer stil blijven staan.


๐ค๐๐ป๐๐ฝ๐ถ๐ฟ๐ฎ๐๐ถ๐ฒ ๐ฑ๐ถ๐ฒ ๐ฏ๐ถ๐ป๐ป๐ฒ๐ป๐ธ๐๐ฎ๐บ
Daarna inspireerde Mostafa Hilali een ieder met zijn verhaal over leiderschap, maatschappelijke betrokkenheid en de kracht van jezelf blijven ontwikkelen.


Grote Spelers was dit jaar vertegenwoordigd door een aantal fantastische powerwomens Miryea Loy Maroua Oulad en Kaylee๐:
โWij vonden het ontzettend waardevol om hier dit jaar weer bij te zijn. De young professionals die wij hebben gesproken deden allemaal zulke toffe dingen en hopelijk kunnen wij als Grote Spelers bijdragen aan nog grotere spelers in het werkveldโ

๐๏ธ๐๐ฒ๐ป ๐ฎ๐ณ๐๐น๐๐ถ๐๐ถ๐ป๐ด ๐ผ๐บ ๐๐๐ถ๐น ๐๐ฎ๐ป ๐๐ฒ ๐๐ผ๐ฟ๐ฑ๐ฒ๐ป
We sloten af met het spoken word van Atta De Tolk. Wat bijzonder hoe hij de sfeer, de boodschap van onze Keynote spreker en energie van de avond wist samen te brengen in woorden.