feb 11, 2021

Beyza gaat van start met het traineeship van het Openbaar Ministerie.

Beyza gaat van start met het traineeship van het Openbaar Ministerie. Image

In oktober 2020 heeft onze accountmanager Buket het Openbaar Ministerie als klant toegewezen gekregen en gelijk een vacature ontvangen! Zo begon een zoektocht naar perfecte OM kandidaten. Na vier intensieve selectie rondes is er één kandidaat overgebleven. Beyza Sahin!

Beyza was voor onze accountmanager Buket een bekende, vanwege de vlogs die Beyza post. Ook heeft Buket haar al een keer gesprokken over de inhousedagen die Global People organiseert. Nu de wegen van de twee dames elkaar opnieuw mochten kruizen, heeft ze alle vier selectierondes bij het OM overleefd!

Beyza is een prefecte kandidaat, omdat zij let op feiten en omstandigheden. Haar professionele houding maakt haar geschikt voor het traineeship van het Openbaar Ministerie.

Ook Beyza was erg te spreken over de samenwerking, bleek uit het berichtje dat zij naar Buket gestuurd had. ‘’Dankjewel voor je hulp, tijd, genomen moeite en ondersteuning bij het solliciteren voor het traineeship bij het Openbaar Ministerie. We did it!’’

Ben jij ook zoekende naar een nieuwe stap? Neem dan contact met ons op en dan kijken wij samen naar jouw carrièremogelijkheden!

success icon

Wat leuk dat je meedoet!

Wij houden jou graag op de hoogte van de laatste ontwikkelingen rondom onze interessante vacatures en onze unieke netwerk- en wervingsevents. Maar ben je actief op zoek naar een nieuwe carrière en wil je graag dat wij meedenken?
Upload dan je CV hier!